arrangement-banknotes-rope

در یک نگاه

تلاش برای جلوگیری از خروج ارز از کشور و مقابله با تحریم ها
قطع نیازمندی کشور از غرب و بی نیازی و استقلال کشور از بیگانگان
بهره گیری از استاندارد های روز دنیا
تولید و تعمیر انواع قطعات و ملزومات برق صنعتی

پیدایش

واحد تولیدی صنعتی کنتاکت کلینیک با سرلوحه قراردادن نحوه ی مبارزه جدید در عرصه قطع نیازمندی کشور از غرب و بی نیازی و استقلال کشور از بیگانگان، با عنایت خداوند در سال 1376 تاسیس شد. پس از تلاش های مستمر و پس از طی پروسه های تحقیقاتی و پژوهشی و بهره گیری از تجربیات برخی نخبگان این حوزه اکنون به مرحله ای رسیده ایم که بخشی از نیاز صنعت برق کشور که قسمت عمده ای از بار توسعه به دوش آن است  از جمله تولید کنتاکت ها، پلاتین ها، قطعات یدکی فشار قوی مانند ترانس ها، تپ چنجرها، سکسیونرها و بریکرها را تولید نماییم.

توسعه و افتخارات

علی رغم تمامی پیچیدگی ها و موانع، موفق به ثبت گواهی های اختراع و دریافت اسناد ثبت شده از اداره ی بازرگانی و وزارت صنایع و معادن گردیده و با توجه به نیاز کشور به این قطعات و نقش مهم آنها در صرفه جویی اقتصادی و جلوگیری از خروج ارز از کشور و مقابله با تحریم ها توانسته ایم دین خود را ادا کنیم.
لازم به ذکر است این شرکت مجهزترین واحد در این امر بوده و به نوعی به سایر واحدهای شاغل در این بخش خدمات جانبی ارایه می دهد و تنها واحد فعال دارای تأییدیه از وزارت صنایع و معادن و مراجع دیگر می باشد.
امروزبعد از گذشت 25 سال توانسته ایم با انجام مهندسی معکوس و بهره گیری از استانداردهای روز دنیا مفتخر به تولید بیش از 3000 قطعه ی تخصصی و پیچیده شویم که پروسه تولید 500 قطعه از آن در کشور منحصر به فرد است.

عکس-آقای-گودرزی

مهندس گودرزی

رییس هیأت مدیره
عکس-پرسنلی-اقای-صالحی

دکتر میثم صالحی

مدیرعامل

برخی مشتریان