محصولات

نری و مادگی کنتاکت بریکر SNS سوئیسی

0 تومان

جزئیات

کنتاکت لاله 27 عددی مخصوص دژنکتور 6 کیلو ولت

0 تومان

جزئیات

کنتاکت لاله ای 17 عددی مخصوص دژنکتور 6 کیلو ولت

0 تومان

جزئیات

ست پلاتین AF580- ABB

0 تومان

جزئیات

درباره کنتاکت کلینیک

کنتاکت کلینیک با هدف پویایی صنعت برق کشور و راهیابی به بازارهای جهانی در سال 1387 تاسیس گردید. این شرکت با بهره گیری از تجارب و اندوخته های متخصصان کار آزموده و با برخورداری از پیشرفته ترین ماشین آلات مفتخر است به: 1.تولید کننده آلیاژها و کنتاکت های الکتریکی به روش متالوژی پودر 2.طراحی،ساخت ،تولید وتعمیر کلیه پلاتین های صنعتی ، مقاطع فلزی و رابط های الکتریکی و اتصالات فشار قوی 3.ساخت کلیه قطعات یدکی و لوازم برق صنعتی 4.تولید نگین و کنتاکت های مختلف به روش پودری و ریخته گری 5.انجام کلیه امور پرسکاری و برشکاری و نوردکاری 6.انجام امور جوشکاری طلا و نقره به روشهای مختلف 7.انجام کلیه خدم...

بیشتر

اخبار

حضور کنتاکت کلینیک (شرکت افق پلاتین پارسیان) در هفدهمین نمایشگاه بین الملی

هفدهمین نمایشگاه صنعت برق ایران 13 الی 16 آبانماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد. در این راستا شرکت کنتاکت کلینیک (افق پلاتین و اتصال پارسیان) در نمایشگاه بین المللی که 13 الی 16 آبانماه ... (ادامه خبر)

تولید سکسیونر گازی توسط شرکت افق پلاتین پارسیان(کنتاکت کلینیک)

سکسیونر هوایی گازی فابل قطع  زیر بار محصول کنتاکت کلینیک مناسب جهت شبکه های 24 و36 کیلو ولت در مدل های مختلف طراحی،تولید و تست گردیده وآماده عرضه می باشد. کلیه سکسیونر های تولید شده دارای گارانتی ... (ادامه خبر)

مزایده

شرایط و قابلیت های محصول: ضد آب ، واتر پروف وضد انفجار - بدنه کاملاَفلزی و آلومینیومی - مقاوم و مستحکم در برابر ضربه و حرارت و برودت - نصب خیلی آسان و سریع - قابلیت نصب لامپ 100 و 200 وات ولامپ های ... (ادامه خبر)

انواع تپ چنجر Tap Changer

حرکت به سمت خصوصی سازی در صنعت برق تولیدکنندگان برق را به استفاده بهینه و بسیار کارا از تجهیزات موجودشان ترغیب می کند . لذا در راستای این سیاست در حال حاضر توجه ویژه ای به کیفیت تجهیزات مورد استفاده و ... (ادامه خبر)

آرشیو اخبار